کتاب‌های تالیفی و ترجمه دکترنکوئی

کتاب ۲۴ / جلد ۱: ۲۴ درس از رتبه‌ی ۲۴

اولین کتاب مشاوره و برنامه ریزی که در سال ۷۵ به رشته‌ی تحریر درآمد و در همان سال به عنوان کتاب نمونه‌ی دانشجویی شناخته شد و در نمایشگاه کتاب رتبه‌ی اول را کسب کرد و مفتخر به دریافت لوح تقدیر از ریاست جمهوری وقت گردید.


کتاب ۲۴ / جلد ۲: کتاب برنامه‌ریزی تحصیلی

این کتاب که در سال ۷۶ چاپ شد به عنوان اولین کتاب برنامه ریزی تحصیلی در ایران شناخته می شود و به زبانی ساده و همه فهم بحث برنامه ریزی درسی را به دانش آموزان و داوطلبان کنکور آموزش می دهد.


کتاب ۲۴ / جلد۳: کیمیای برنامه‌ریزی

نسخه ی تکامل یافته ی کتاب ۲۴ است که در سایز جدید و طراحی صفحات جدید و در پی استقبال چشم گیر داوطلبین در سال ۷۸ تدوین شد.


کتاب ۲۴ / جلد۴ تـا ۷: معرفی رشته‌های دانشگاهی (کلیه‌ی رشته‌ها)

با توجه به نیاز دانش آموزان و مشاوران به کتابی که به معرفی رشته های دانشگاهی، بپردازد، این مجموعه در ۴جلد و در سال ۷۹ تهیه و تدوین و تا کنون بیش از ۱۲ نوبت تجدید چاپ شده است.


کتاب ۲۴ /جلد ۸: حکایت‌های کامیابی تحصیلی

این کتاب توسط نویسنده ی خوش ذوق مشهدی و زیر نظر دکتر نکویی تهیه و در سال ۸۰ در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.


کتاب ۲۴ / جلد ۹ و ۱۰: کتاب برنامه‌ریزی رشته‌ی تجربی و ریاضی

با توجه به گذشت ۱۰ سال از تالیف کتاب و تجربه ها ی اندوخته، لازم شد در کتاب های فوق تغییرات اساسی زیادی داده شود. از این رو پس از اعمال تغییرات، کتاب جامع برنامه ریزی به سفارش انتشارات تخته سیاه چاپ گردید.


کتاب ۲۴ / جلد ۱۱: کارپوشه

این کلاسور حاوی پوشه های خلاصه نویسی و برگه ی تست و تحلیل آزمون است و در کنار دفتر برنامه  ریزی پکیج کامل مشاوره را تکمیل کرده است.


کتاب ۲۴ / جلد ۱۲ تا ۱۷: دفتر برنامه‌ریزی تحصیلی

برخلاف سایر مشاوران و مراکز که یک دفتر ثابت دارند و هر سال همان دفتر چاپ می شود، در این مرکز مشاوره هرسال دفتر برنامه ریزی با اصلاحات جزیی و بعضاً اساسی منتشر می شود و در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد تا با توجه به تغییرات کنکور و ... هماهنگ باشد.


کتاب ۲۴ / جلد ۱۸: کتاب جامع انتخاب رشته

در این کتاب تمام رشته های دانشگاهی و بازار کار و امکان ادامه ی تحصیل و دانشگاه های دولتی و آزاد و غیر انتفاعی و ... را معرفی کرده ایم. و انتشارات وزین نسل نو اندیش هم کتاب را چاپ کرده است.


کتاب ۲۴ / جلد ۱۹ و ۲۰: جمع‌بندی به روش املت قارچ (‌ریاضی و تجربی)

مجموعه ی ۲ جلدی برای رشته ی ریاضی و تجربی شامل جمع بندی ترم ۱ شامل ۱۰ آزمون کامل و شبیه سازی  شده  با کنکور برای تمرین بیشتر تالیف و منتشر شد.


بغچه‌های ویژه‌‌ی جمع‌بندی (در ۸ جلد)

این مجمــــوعه شــــامــل ۸ جلد کتــــــاب برای خلاصه نویسی دروس و تست منتخب جهت جمع بندی تخصصی هر درس تا کنکور تالیف شده است.


کتاب ۲۴ / جلد ۲۹: دفتر برنامه‌ریزی ویژه‌ی نظام جدید آموزشی

این کتاب برنامه ریزی با توجه به تغییر نطام آموزشی از ( ۱-۳-۳-۵ به ۳-۳-۶ ) و برای کنکور سال ۹۸ به بعد تهیه و تنظیم گردیده است.


کتاب ۲۴ / جلد ۳۰ و ۳۱: دفتر برنامه‌ریزی به روش دکتر نکوئی

جدیدترین نسخه ی دفتر برنامه ریزی به روش دکتر نکوئی که برای کنکور سال ۹۹ به بعد در دو نسخه طراحی و تالیف شده است.